ورود

مزایای اجاره خودرو در استانبول

استانبول یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری و تجاری در ترکیه و شناخته شده ترین شهر این کشور می باشد که هر ساله گردشگران زیادی برای تفریح، کار یا زندگی، به استانبول می آیند. ناگفته پیداست، این شهر علاوه بر تعدد جاذبه های گردشگری، یکی از شلوغ ترین شهرهای ترکیه بوده که گاها حتی دسترسی به اقصی نقاط آن از طریق وسایل نقلیه عمومی نیز، سخت و در مجموع چندین بار استفاده، پرهزینه خواهد بود.


دلایل کرایه ماشین در استانبول


فرقی نمی کند هدف شما از رفتن به استانبول تفریحی باشد یا کاری، در هر صورت برای تردد و رفتن به مراکزی که مدنظرتان است، باید از وسایل نقلیه استفاده کنید. درحالی که اکثر گردشگران و مسافران حاضر در استانبول از وسایل نقلیه عمومی ترکیه استفاده می کنند، آنها بر این باورند این کار به لحاظ هزینه، بسیار برایشان مقرون به صرفه می باشد؛ اما در حقیقت و با توجه به هزینه بالای کرایه وسایل نقلیه عمومی در استانبول و نیاز به تعویض چندباره آنها، به طرز باورنکردنی خواهید دید که چقدر مجبورید بابت هزینه ایاب و ذهاب خود پرداخت نمایید (البته، اگر سفر شما فقط یک روزه باشد، شاید زیاد متوجه این قضیه نشوید، ولی درصورتی که سفر شما بیش از یک روز باشد، شما بیشتر متوجه این قضیه خواهید شد.).


بهترین راهکار در چنین شرایطی برای گردشگران و مسافران، کرایه خودرو در استانبول می باشد؛ به این ترتیب، نه تنها شما دیگر مجبور به تعویض چندین باره وسیله نقلیه، احتمال پرداخت کرایه های بیش از حد معمول، اشتباه سوار شدن به وسیله نقلیه، برخورد با محدودیت های زمانی برای استفاده از برخی وسایل نقلیه، پیدا کردن وسیله نقلیه مناسب، مواجه با مسیرهایی که تحت پوشش شبکه حمل و نقل شهری نیستند و ...، نخواهید بود، بلکه به راحتی می توانید به مقصد یا مقاصد خود رفته و بدون نگرانی از دیر رسیدن یا سایر مسائلی که ممکن است برای شما دردسرساز شوند، در استانبول تردد کنید.


مزایای اجاره خودرو در استانبولنحوه انتخاب بهترین شرکت اجاره خودرو در استانبول


امروزه شرکت های زیادی در ترکیه و به ویژه استانبول وجود دارند که خدمات اجاره ماشین را ارائه می دهند. نکته مهمی که باید در این رابطه به آن توجه داشته باشید، معافیت مالیاتی شرکت هایی است که دفاتر آنها در فرودگاه ها بوده و همین امر تا حد زیادی کمک می کند تا هزینه کرایه خودرو در استانبول کاهش پیدا کند. از سوی دیگر، در اختیار داشتن خودرویی متناسب با نیاز شما به لحاظ ظرفیت، عملکرد، قیمت، کارایی، بودجه و ...، برای مدتی که به آن نیاز دارید، باعث می شود حس آرامش و اطمینان بیشتری از سفر خود داشته و هزینه های خود را کنترل نمایید.


نحوه کرایه ماشین در استانبول و مواردی که باید به آنها توجه داشت


از آنجا که شرکت های زیادی در استانبول به مسافران و گردشگران خودرو کرایه می دهند، شما می توانید آنها را بر اساس: توصیه دوستان، آگهی های تبلیغاتی و جستجو در اینترنت پیدا کرده و پس از مقایسه مواردی چون: قیمت خودروها، نحوه پشتیبانی، تنوع خودروها، خدمات لازم و ...، انتخاب نمایید؛ همچنین، توجه به وجود مواردی مانند: بیمه نامه های لازم(بدنه، شخص ثالث و خسارات جزئی)، متعهد بودن به قوانین مرتبط با چنین شرکت هایی، جدید بودن مدل خودروها (مربوط به یکی دو سال اخیر)، وجود لوازم جانبی لازم در خودرو، انجام معاینات فنی بصورت برنامه ریزی شده، تمیز بودن خودروها (نظافت داخلی و بیرونی)، پشتیبانی درصورت بروز هرگونه حادثه (تصادف، سرقت یا نقص فنی)، وجود GPS در خودروها، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.مزایای اجاره خودرو در ترکیه


شرکت کرایه خودرو گوتوسفر


شرکت گوتوسفر با آغاز فعالیت های خود از سال 2016 و با ارائه خدمات آنلاین در زمینه: اجاره خودرو در تمامی شهرهای ترکیه، رزرو بلیط هواپیما از معتبرترین شرکت های هواپیمایی، رزرو انواع هتل و بیمه مسافرتی، شرایط مناسبی را با قیمت های رقابتی فراهم آورده است. دفاتر این شرکت که رزرو انواع خودرو که همراه و بدون راننده نیز امکان پذیر است، در کلیه فرودگاه های ترکیه بوده و شما می توانید با مراجعه به وب سایت: www.gotosafar.com، یا تماس با شماره تلفن: 91301173-021، خودروی متناسب با بودجه و نیاز خود را با پشتیبانی 24 ساعته، اجاره نمایید.


مدارک لازم برای این کار، عبارتند از:


  • عکس پاسپورت
  • عکس گواهینامه بین المللی
  • شماره تلفن همراه
  • آدرس منزل
  • بلیط پرواز رفت (در صورت سفر هوایی)


تهیه و ترجمه:تایماز گلزار

logo-samandehi