ورود

مزایای کرایه ماشین در فرودگاه های ترکیه

همانگونه که می دانید، اجاره ماشین از فرودگاه بسیار ساده و راحت بوده و بسیار خوشایند است که به محض رسیدن به مقصد، بتوانید خودروی از پیش رزرو شده خود را تحویل گرفته و به مقصد خود بروید. این گزینه که بهترین اقدام بویژه در شهرهای بزرگی مانند: استانبول، آنکارا، ازمیر، آنتالیا و ...، می باشد، مزایای زیادی را دارد که برای شما بیان خواهند شد.

اجاره خودرو در فرودگاه ترکیه


امروزه پس از فرود در فرودگاه های کلان شهرهایی مانند: استانبول، پاریس و برلین، یافتن شرکت مناسب کرایه خودرودر بین شرکت های متعدد، بویژه  برای کسانی که نمی دانند باید چه کار کنند، بسیار مشکل است. از این رو و پیش از هر چیز، توصیه می شود حتما قبل از سفر، ابتدا جستجویی در رابطه با شرکت های فعال اجاره ماشین کرده و پس از بررسی ویژگی آنها و انتخاب شرکت موردنظر، خودروی مورد نیاز خود را رزرو نمایید تا به محض رسیدن به مقصد، علاوه بر آماده بودن خودروی شما، دیگر نیازی به جستجو برای شرکت رنت ماشین در ترکیه نداشته باشید.


در همین راستا و به منظور دریافت خدمات عالی، پیشنها ما به شما شرکت اجاره ماشین گوتوسفر است که خدمات با کیفیت و شرایط بسیار راحت تری نسبت به سایر شرکت های فعال در این حوزه دارد. معافیت مالیاتی این شرکت که باعث می شود خدمات مشابه و حتی بیشتری را با قیمت های بسیار مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهد، عبارتند از:

 پشتیبانی 24 ساعته حرفه ای تنوع بالای خودرو، امکانات عالی، خودروهایی با مدل های مربوط به 1 یا 2 سال اخیر، رعایت پروتکل های بهداشتی و ایمنی، نظافت داخل و بیرون خودروها، امکان رزرو خودرو بصورت آنلاین و تلفنی، بدون نیاز به دپازیت یا هرگونه وثیقه، معاینه فنی خودرو ها، شرایط پرداخت آسان (ارزی و ریالی بصورت یکجا یا با پیش پرداخت)، ترنسفر خودرو (اجاره ماشین با راننده)، و دریافت و تحویل خودرو در مکان و شهری غیر از پارکینگ شرکت.


مزایای اجاره خودرو از فرودگاه در ترکیه


در حال حاضر مسافرت به قصد تجارت یا تفریح از طریق سفرهای هوایی، گزینه بسیار رایج و راحتی می باشد. با افزایش تعداد پروازها، فرودگاه ها در حال تغییر و تحول بوده و دیگر از شکل سابق خود به عنوان یک ایستگاه، فاصله گرفته و به امروزه عنوان مراکز خاصی که خدمات مختلفی را ارائه می دهند، فعالیت می کنند. به عنوان مثال، فرودگاه استانبول به معنای واقعی یک مرکز زندگی است! اگرچه در حال حاضر فرودگاه ها پیشرفته تر شده اند، اما به دلیل امنیت و سر و صدا، کیلومترها دورتر از مرکز شهر ساخته می شوند. از این رو، دسترسی از فرودگاه به مقصدی که قصد رفتن به آن را دارید، کمی مشکل می گردد.


سفر به شهرهایی مانند: استانبول، آنکارا و ازمیر، آن هم با چمدان های زیاد یا چندین همراه، مشکلات خود را داشته و در چنین شرایطی علاوه بر کرایه تاکسی با هزینه بالا، مجبور خواهید بود در هر بار تردد به نقاط مختلف شهر، دائما یا متحمل هزینه بالای تاکسی شده یا چندین بار اتوبوس، مترو و ...، را عوض نمایید تا به مقصد یا مقاصد مورد نظر خود برسید. در چنین شرایطی، در اختیار داشتن یک ماشین اجاره ای از همان بدو رسیدن به فرودگاه، تا حد زیادی مشکلات شما را برطرف کرده و هزینه های شما را کاهش خواهد داد. سایر مزایایی که می توان در رابطه با کرایه ماشین از فرودگاه ذکر کرد، شامل موارد زیر می گردد:


  • تردد آسان و راحت تر


از آنجا که شما از قبل خودروی مورد نیازتان را رزرو کرده اید، حال به محض رسیدن دیگر نیازی به گشتن برای پیدا کردن تاکسی نداشته و فقط لازم است مدارک تعیین شده را به دفتر یا نمایندگی شرکت رنت ماشین در فرودگاه داده و خودروی خود را برای تردد آسان و راحت، تحویل بگیرید.


  • عدم نیاز به تعویض چندین باره وسیله نقلیه


همانگونه که پیشتر اشاره شد، به دلیل آنکه فرودگاه ها اکثرا با فاصله نسبتا زیاد از مراکز شهرها ساخته می شوند، گاهی شما مجبورید پس از فرود و برای رسیدن به مقصد خود، چندین بار وسیله نقلیه خود را عوض کنید که می تواند بسیار پردردسر باشد. از این رو، اگر از همان ابتدا یک خودرو در اختیار داشته باشید، بسیاری از مشکلات شما برطرف خواهد شد.


  • دسترسی دقیق به مقصد مورد نظر


در شهرهایی مانند استانبول و آنکارا که هزینه تاکسی بالا می باشد، برخی مسافران مجبور می شوند از اتوبوس، مترو و ...، استفاده کنند؛ به همین دلیل، ناچار خواهند بود در ایستگاه هایی پیاده شوند که فاصله نسبتا زیادی به مقصد نهایی آنها خواهد داشت. این درحالی است که به احتمال زیاد، شما کارت بلیط مخصوص برای شهر موردنظر خود را نداشته و این نیز مشکلی به مشکلات شما اضافه خواهد کرد؛ در نتیجه، کرایه خودرو و تحویل آن در فرودگاه، چنین دردسرهایی را کاهش خواهد داد.


  • آزادی عمل در رسیدن به چندین مقصد


صرف نظر از اینکه شما به قصد تجاری یا تفریحی به شهرهایی مانند: استانبول، آنکارا، ازمیر، آنتالیا و ...، آمده باشید، به احتمال زیاد قصد شما فقط رفتن به یک مقصد نبوده و در طول مدت حضور خود در ترکیه، حتما به مکان های دیگری نیز خواهید رفت. به همین دلیل، در اختیار داشتن یک ماشین اجاره ای در ترکیه، آزادی عمل بیشتری به شما داده و محدودیت زمانی را برای شما از بین خواهد برد.


  • ظرفیت حمل با در هر بار استفاده از خودرو


ممکن است شما هنگام تردد به مکان های مختلف هر یک از شهرهای ترکیه، لازم باشد برخی وسایل را نیز همراه داشته باشید یا به دلیل خرید چندین سوغات یا ...، مجبور باشید دائما یک سری وسایل را با خود جابجا کنید. در چنین شرایطی، اگر از تاکسی استفاده نمایید، هزینه شما چندین برابر شده و اگر هم از سایر وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، دردسر جابجایی شما و اطرافیان را آزار خواهد داد؛ لذا، استفاده از ماشین کرایه ای، به راحتی این مشکل شما را حل خواهد کرد.


  • راحتی در دریافت و تحویل خودرو در فرودگاه


یکی دیگر از مزایای کرایه خودرو در فرودگاه، این است که همانگونه که هنگام رسیدن به فرودگاه مقصد، می توانید خودروی خود را تحویل بگیرد، به همان صورت نیز هنگام برگشتن و مراجعت به کشور خود با هواپیما، می توانید درحالی که با خودروی اجاره ای به فرودگاه می روید، آن را به شرکت تحویل داده و به پرواز خود برسید.


  • تعویض خودرو، تمدید و لغو رایگان رزرو


از آنجا که اکثر شرکت های رنت ماشین در ترکیه سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند، به همین دلیل تسهیلاتی را برای تعویض خودرو به دلایلی چون نقص فنی یا حتی پاسخگو نبودن به نیاز مشتری، ارائه می دهند. همچنین، شما درصورت تمایل، می توانید مدت زمان در اختیار خودرو را در صورت مساعد بودن شرایط، تمدید کرده یا به هر دلیلی لغو نمایید. البته، معمولا لغو رزرو 24 ساعت مانده به زمان دریافت خودرو، رایگان بوده ولی اگر کمتر از 24 ساعت مانده به زمان دریافت خودرو اقدام به لغو رزرو نمایید، احتمالا مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.


  • خدمات و پشتیبانی 24 ساعته


از آنجا که اکثر شرکت های رنت خودرو دارای خدماتی برای رفاه مشتریان خود می باشند، دارای پشتیبانی 24 ساعته نیز می باشند تا درصورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به پاسخگویی، مشتریان را کمک نمایند.


روش ها، مدارک لازم و نحوه پرداخت اجاره ماشین از گوتوسفر


برای کرایه ماشین از شرکت گوتوسفر (چه از ایران و چه از ترکیه)، کافی است از طریق یکی از روش های زیر اقدام نموده و مدارکی مانند: کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی بین المللی، داشتن حداقل 21 سال برای خودروهای معمولی و 23 سال برای خودروهای لوکس، کپی از صفحه اول گذرنامه، آدرس محل سکونت و بلیط برگشت هواپیما (در صورت وجود)، را ارائه نمایید.


  • روش اول:  مراجعه به وب سایت: http://www.GotoSafar.com/، انتخاب مکان دریافت و تحویل خودرو، زمان رسیدن به شهر مورد نظرتان در ترکیه، تاریخ و ساعت تحویل خودرو، انتخاب خودروی مورد نیاز و نهایتا پرداخت کامل یا بصورت پیش پرداخت هزینه ها (بصورت ریالی یا ارزی).
  • روش دوم: تماس با واحد پشتیبانی شرکت (شماره: 021 – 91301173)، و انجام مراحل فوق بصورت تلفنی. البته، در رابطه با مراحل پرداخت، شرکت یک لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد کرد و شما پس از پرداخت، رسید واریز را برای شرکت ارسال و رزرو خود را نهایی خواهید کرد.

 

تهیه و ترجمه: فرناز ممقانی

منبع: https://yolcu360.com/blog/havaalanindan-arac-kiralama-avantajlari/

logo-samandehi