ورود

هتل اوبِرژ عجیب ترین هتل ترکیه

همه کسانی که به «ریزه (Rize)» سفر می کنند، در جستجوی جواب این سوال هستند: «کجا اقامت کنم؟». یکی از پاسخ های مکرر این سوال در سال های اخیر، عجیب ترین هتل ترکیه، یعنی هتل اوبرژ (Oberj)، می باشد که با ویژگی های جالب خود، توانسته توجه گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب نماید.

عجیب ترین هتل ترکیه که در «ریزه» و در منطقه «کارادنیز (Karadeniz)»، در حال فعالیت می باشد، یکی از نکات جالب آن که از همان ابتدا برای مسافران جالب می باشد، حمل چمدان ها و بار آنها از طریق یک تله کابین ابتدایی است. اما بعد از ورود به هتل، مسافران شاهد فهرستی از قوانین عجیب نصب شده در: پذیرش، پله ها، اتاق ها و سرویس های بهداشتی، خواهند بود که آنها را وادار به پرسیدن این سوال کند: «ما به کجا آمده ایم؟» از این رو و پیش از هر چیز، به مسافرانی که به «ریزه» سفر می کنند توصیه می شود برای هرچه بیشتر لذت بردن از زیبایی این منطقه بی نظیر در ترکیه، از خدمات اجاره خودروی شرکت گوتوسفر استفاده نمایند تا بتوانند از طریق کرایه ماشین، به راحتی به این منطقه دسترسی داشته باشند.


هتل اوبرژ (Oberj)


 هتل اوبِرژ که در فلات «آیدَر (Ayder)» در منطقه «چاملی هِمشین (Çamlıhemşin)» قرار داشته و به دلیل داشتن قوانین جالبی که در آن اعمال می شود، به عنوان «هتل عجیب» شناخته می شود، دارای این شعار می باشد: «اینجا هتل عجیبی است. ممکن است در اینجا با چیزهای عجیبی روبرو شوید. اما نمی توانید چیزهای عجیب و غریب بخواهید.»


هتل اوبِرژ


برخی از قوانین جالب و عجیب هتل اوبرژ (Oberj) در ترکیه!


  • ورود با کفش به اتاق ممنوع است. پاشنه های خود را محکم روی زمین نکوبید.
  • هر شب برای سرو غذاهای محلی به ما فشار نیارید. بیایید به خاطر چیزهایی که فردا دفعشان خواهید کرد، همدیگر را ناراحت نکنیم.
  • جوری بد رفتاری نکنید که گویی اتاق های ما دارای چشم انداز پارکینگ هستند.
  • منوی غذای شام ثابت می باشد. زمان غذا را رعایت کنید. زمانی که آخرین تکه مزه خود را می خورید، چشمانتان پر از اشک و لب هایتان لرزان نشود.
  • گروه هایی که از پیاده روی برمی گردنند، می توانند زود بخوابند. تُن صدای خود را پایین بیاورید تا سر و صدایتان مزاحم افراد خسته نشود.
  • واقعا نمی دانیم چرا کلیدهای اتاق را همراه خود می برید. از تهیه کلید های یدک خسته شدیم.
  • ما سرویس اینترنت WI-FI را برای اشتراک گذاری عکس ها، لایک زدن و ...، ارائه می دهیم نه برای این که فیلم دانلود کنید و حجم مان را تمام کنید.
  • عایق صدا در اتاق ها وجود ندارد. حتی صدای آه کشیدنتان هم در اتاق بغلی شنیده می شود.هتل اوبِرژ ترکیه


سرگرمی های موجود در هتل اوبرژ (Oberj)


بعد این به شما بستگی دارد که به عجیب ترین هتل ترکیه بروید یا نه؛ پس اما اگر به هتل رفتید، از قوانین آن تعجب نکنید. این جا در واقع هتلی بسیار تعاملی و صمیمانه است که می توانید در آن تجربیاتی را کسب کنید که قبلا نظیر آن را ندیده اید. امکان اسکی در زمستان و در فضای اختصاصی اطراف هتل برای مسافران وجود داشته و در ماه های تابستان و بهار، می توانید با پیاده روی های طولانی در طبیعت حس تولد دوباره را تجربه کنید.

 

تهیه و ترجمه: فرناز ممقانی

منبع: yolcu360.com

relatedArticles

logo-samandehi