ورود

درباره ما

مجموعه شرکت های «ایپک یولی آراز» به شناسه ملی 14004280705 که فعالیت های خود را با مدیریت «یاشار عمرانی» به عنوان موسس و مدیر عامل این هلدینگ بطور رسمی از سال 1393 آغاز نموده، در حوزه های: تجارت الکترونیکی و گردشگری، و به منظور گسترش «خدمات گردشگری آنلاین در ایران» با پشتیبانی 24 ساعته، به مشتریان خود ارائه می نماید. این مجموعه با انتخاب شعار «آینده از آنِ قدرت ایده پردازی، خلاقیت و پشت کار می باشد»، همواره تلاش کرده از طریق ارائه راهکارها و خدمات به روز و مناسب، به هدف و شعار خود دست یابد. از این رو، مجموعه شرکت های ایپک یولی آراز با راه اندازی وب سایت: www.GOTOSAFAR.com، تمام آنچه از نیازهای گردشگران و افرادی که به دلایل مختلف اقدام به سفر به اقصی نقاط جهان می کنند، خدمات نوین، یکپارچه و گسترده ای را که در بستری از تجربه، مهارت، تخصص و دوراندیشی بنا شده، ارائه می کند. ما با بکارگیری تجربه های ارزشمند و موفق در اموری چون: کرایه خودرو، رزرواسیون هتل های لوکس و بلیط هواپیما از امن و معتربرترین شرکت های هواپیمایی بدست آورده ایم، وب سایت: www.GOTOSAFAR.com، را با خدماتی گسترده تر به شما عرضه می داریم. این مجموعه با انتخاب شعار «آینده از آنِ نوآوریهای خلاق در جهت حفظ رضایت و منافع مشتریان است» همواره تلاش کرده با معرفی راهکارها و خدمات به روز و مناسب، به هدف و شعار خود دست یابد. از این رو، مجموعه شرکت های ایپک یولی آراز با راه اندازی وب سایت: www.GOTOSAFAR.com ، تمام آنچه از نیازهای گردشگران و افرادی که به دلایل مختلف اقدام به سفر به اقصی نقاط جهان می کنند، خدمات نوین، یکپارچه و گسترده ای را که در بستری از تجربه، مهارت، تخصص و دوراندیشی بنا شده، ارائه می نماید. ما با بکارگیری تجربه های ارزشمند و موفقی که درخصوص: کرایه خودرو، رزرواسیون بلیط هواپیما از امن و معتربرترین شرکت های هواپیمایی و نیز هتل های لوکس، بدست آورده ایم، وب سایت: www.GOTOSAFAR.com ، را با خدماتی گسترده تر به شما عرضه می داریم.

GOTOSAFAR.COM

اهداف ما
تیم بین المللی ایپک یولی آراز که همواره استفاده از کادری: حرفه ای، مجرب و خلاق را جزو اصلیِ ساختار خود قرار داده، قصد دارد در قالب وب سایت: www.GotoSafar.com، خدمات زیر را به شکلی نوین و متفاوت به مشتریانش ارائه نماید:
• تسهیل در روند رزرو بلیط با مناسب ترین قیمت
• رزرو بلیط از امن ترین و خوشنام ترین شرکت های هواپیمایی
• امکان رزرو خودرو در شهر مقصد با استاندارهای روز دنیا
• امکان ترنسفر جهت رفاه و آسایش مشتریان
• تسهیل در انتخاب و رزرو مناسب ترین هتل ها با بهترین امکانات ممکن
• جلب رضایت مشتری با ارائه پشتیبانی 24 ساعته
• پاسخگویی و ارائه راهکارهای متناسب با نیاز شما

چشم انداز
• گسترش هرچه سریع تر محدوده خدماتی
• توسعه خدمات در زمینه های مختلف مسافرتی
• ترویج فرهنگ سفرهای ایمن و آسان
• افزایش رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان

سخن آخر
ما برای دست یافتن به چنین هدفی، نه تنها از هیچ کوششی مذایقه ننموده، بلکه همواره آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما می باشیم و تا درکنارتان، ارائه دهنده بهترین خدمات باشیم. آنچه بیش از پیش ما را در روند این مسیر مصمم می دارد، حمایت های شما در سال های اغازین مجموعه ایپک یولی آراز تا به امروز می باشد.

سلام, چطور میتونم کمکتون کنم؟ X