ورود

چرا GoToSafar ؟

درگاه پرداخت بین المللی

خرید تمامی خدمات گردشگری ازطریق درگاه بین المللی و درگاه ایرانی

بیمه‌نامه معتبر

با ارايه بیمه نامه معتبر بین‌المللی با خیال راحت رانندگی کنید

خدمات در تمام نقاط ترکیه

در تمام شهرها و فرودگاه‌های مهم ترکیه در حال انجام خدمات هستیم.

پشتیبانی ۲۴ ساعته به 6 زبان

در همه روزهای هفته بدون تعطیلی در هر ساعت از شبانه روز

رزرو آسان بلیط هواپیما از گوتوسفر

 

آشنایی با شرکت GotoSafar

شرکت مسافرتی-گردشگری گوتوسفر از سال 2018 با پشتوانه سال ها تجربه در حوزه های مرتبط با سفر و خدمات مورد نیاز آن، اقدام به متمرکز کردن تمام آنچه مسافران و گردشگران لازم دارند، در بستر اینترنت و به صورت آنلاین نمود. خدماتی که این شرکت در این راستا ارائه می کند، عبارتند از: کرایه خودرو، رزرو بلیط هواییمای داخلی و خارجی از ایرلاین های معتبر، برگزاری تورهای متنوع، رزرو انواع هتل، ارائه بیمه مسافرتی و انواع پکیج های جالب گردشگری.

 

مزایای استفاده از خدمات شرکت GotoSafar

خدمات شرکت گردشگری-مسافرتی گوتوسفر که از 3 طریق: مراجعه به وب سایت یا استفاده از اپلیکیشن گوتوسفر و تماس با واحد پشتیبانی به شماره تلفن: 021-91301173، ممکن می باشد، مزایای بسیاری دارد که موجب برتری و پیشی گرفتن از سایر رقبای خود شده که بر از عمده ترین آنها به شرح زیر می باشند:

  1. پشتیبانی 24 ساعته به زبان های: فارسی، ترکیه ای و انگلیسی
  2. ارائه بهترین پیشنهادهای مسافرتی متناسب با درخواست و بودجه مشتریان
  3. درگاه های مطمئن پرداخت آنلاین (دریافت نماد اعتماد الکترونیکی)
  4. امکان پرداخت هزینه ها به صورت ریالی و ارزی (عدم ضرورت به داشتن کارت اعتباری بین المللی)
  5. امکان پرداخت هزینه ها با کارت های عضور شتاب ایران حتی در خارجی از کشور
  6. امکان رزرو، تمدید و لغو درخواست ها از هر نقطه

 

شرکت های هواپیمایی موجود جهت رزرو آنلاین بلیط

فرقی نمی کند شما قصد پرواز داخلی داشته باشید خارجی، در هر صورت ما می توانیم فهرستی از ایرلاین های داخلی و خارجی مختلفی را به شما ارائه دهیم. بر این اساس، جهت خرید بلیط هواپیما پروازهای داخلی، می توان به شرکت های هواپیمایی مانند: ایران ایرتور، آتا، ایران ایر، ماهان، قشم ایر، آسمان، معراج، و برای رزرو بلیط پروازهای خارجی، می توان به ایرلاین های: ترکیش ایرلاین، پگاسوس، سان اکسپرس و قطر ایروِی، اشاره داشت.

 

 

شرایط و نحوه خرید بلیط هواپیما از گوتوسفر

فرقی نمی کند شما قصد رزرو بلیط پرواز داخلی را داشته باشید یا خارجی، در هر صورت، سیستم رزرو آنلاین بلیط هواپیما از گوتوسفر، کار را برای شما آسان نموده است؛ بر این اساس، شما با استفاده از وب سایت، اپلیکیشن یا تماس با واحد پشتیبانی ما، می توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما داخای و خارجی نمایید.

درصورت تمایل به رزرو آنلاین بلیط هواپیما (از وب سایت یا اپلیکیشن)، در صفحه اصلی و در باکسی در بالا وجود دارد، گزینه «بلیط هواپیما» را انتخاب و پس از تعیین نوع پرواز داخلی یا خارجی، به ترتیب این موارد را درج نمایید: مبدا، مقصد و تاریخ پرواز و نیز تعداد مسافر، در آخر با زدن کلید «جستجو»، فهرستی از پروازهای موجود در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید با مقایسه قیمت، پرواز دلخواه خود را انتخاب نمایید. نهایتا پس از مطالعه قوانین مربوط به پرواز و وارد کردن اطلاعات مسافر، می توانید هزینه لازم را پرداخت و رزرو خود را نهایی کنید. بدین طریق، شما از هر نقطه ای در جهان می توانید اقدام به رزرو آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی برای خود یا سایرین انجام بدهید.

 

شرایط و نحوه استرداد بلیط هواپیما در گوتوسفر

در صورتی که شما به هر دلیلی قصد لغو رزرو بلیط هواپیمای خود را داشته باشید، حتما باید این موضوع را از طریق تماس با واحد پشتیبانی (021-91301173)، انجام دهید؛ چراکه به دلیل متفاوت بودن شرایط لغو و استرداد بلیط رزرو شده و مبلغ پرداختی در ایرلاین های مختلف، نمی توان شرایط مشخصی را در این رابطه بیان نمود، اما می توان عوامل تاثیرگذار در نحوه استرداد بلیط هواپیمای داخلی و خارجی را بدین طریق اعلام نمود:

  • نوع رزرو و بلیط خریداری شده (سیستمی یا چارتر)
  • قوانین شرکت هواپیمایی مربوطه
  • زمان ارائه درخواست استرداد بلیط

 

 

تفاوت بلیط های سیستمی و چارتری

بلیط های سیستمی: این بلیط ها که هزینه تهیه و رزرو آنها از شرکت های مسافرتی یا خود ایرلاین های ارائه دهنده، یکسان می باشد، دارای 2 مزیت اصلی هستند که عبارتند از: به راحتی می توان آنها را استرداد (مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد)، متفاوت بودن قیمت خرید بلیط هواپیما برای افراد خردسال و بزرگسال (در صورتی که با افراد مختلفی در سنین متفاوتی سفر می کنید، هزینه بلیط هر یک فرق خواهد داشت)

بلیط های چارتری: اصلی ترین تفاوت و ویژگی این بلیط ها، هزینه کمتر در مقایسه با بلیط های سیستمی می باشند. بلیط های چارتری که مربوط به صندلی های از پیش خریده یا مربوط به مسافرانی هستند که به پرواز نرسیده اند، به عنوان بلیط های لحظه آخری نیز، شناخته می شوند. تنها نکته منفی در رابطه با این بلیط ها، عدم قابل استرداد آنها می باشد؛ به بیان دیگر، در صورتی که شما بخواهد بلیطتان را لغو کنید، هیچگونه هزینه ای به شما بازپرداخت نخواهد شد.

 

اقدامات لازم درصورت عدم دریافت بلیط

گاهی ممکن است به دلایل مختلفی چون: نقص فنی در سایت، اختلال در سیستم ایرلاین و ...، و با وجود انجام صحیح تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما، هیچ بلیطی در اختیار شما قرار نمی گیرد؛ در چنین حالتی، هچ جای نگرانی نبوده و فقط کافی است با همکاران ما در واحد پشتیبانی که به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما می باشند، به شماره تلفن: 021- 91301173، تماس بگیرید تا آنها مشکل را برطرف سازند.

 

میزان بار قابل حمل در پروازهای داخلی و خارجی

این موضوع که در رابطه با شرکت های هواپیمایی مختلف، گاهی تفاوت زیادی با هم دارند، باید پیش از اقدام به رزرو آنلاین بلیط، از شرکت مربوطه یا ایرلاین، استعلام گردد؛ این اطلاع که به صورت مختصر در بخش «گزینه بار (Baggage)» و در بلیط صادر شده، توضیح داده شده است، اما این میزان و بر حسب کیلوگرم یا PC، بین 15 تا 30 کیلوگرم می باشد.

فرقی نمی کند شما قصد رزرو بلیط پرواز داخلی را داشته باشید یا خارجی، در هر صورت، سیستم رزرو آنلاین بلیط هواپیما از گوتوسفر، کار را برای شما آسان نموده است؛ بر این اساس، شما با استفاده از وب سایت، اپلیکیشن یا تماس با واحد پشتیبانی ما، می توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما داخای و خارجی نمایید.

شما حتما باید این موضوع را از طریق تماس با واحد پشتیبانی (021-91301173)، مطلع شوید چراکه به دلیل متفاوت بودن شرایط لغو و استرداد بلیط رزرو شده و مبلغ پرداختی در ایرلاین های مختلف، نمی توان شرایط مشخصی را در این رابطه بیان نمود.

بلیط های سیستمی را میتوان به راحتی استرداد کرد و مبلغ خود را دریافت نمود اما بلیط های چارتری با وجود قیمت کمتر نسبت به نوع سیستمی نمیتوان آن را استرداد نمود.

این موضوع که در رابطه با شرکت های هواپیمایی مختلف، گاهی تفاوت زیادی با هم دارند، باید پیش از اقدام به رزرو آنلاین بلیط، از شرکت مربوطه یا ایرلاین، استعلام گردد؛ این اطلاع که به صورت مختصر در بخش «گزینه بار (Baggage)» و در بلیط صادر شده، توضیح داده شده است، اما این میزان و بر حسب کیلوگرم یا PC، بین 15 تا 30 کیلوگرم می باشد.

شما می توانید با به همراه داشتن مدارک شناسایی و شماره بلیط خود به راحتی سوار هواپیما شوید و نیازی به چاپ بلیط نیست.

قیمت بلیط برای کودکان زیر ۱۲ سال حدود ۵۰ الی ۷۵ درصد، و برای نوزادان زیر ۲ سال، حدود ۱۰ درصد قیمت بزرگسال همان بلیط است البته این تفاوت قیمت مختص بلیط سیستمی است و نه بلیط چارتری.

logo-samandehi
Mastercard Logo
Visacard Logo
AmericanExpress Logo