ورود

چرا GoToSafar ؟

درگاه پرداخت بین المللی

خرید تمامی خدمات گردشگری ازطریق درگاه بین المللی و درگاه ایرانی

بیمه‌نامه معتبر

با ارايه بیمه نامه معتبر بین‌المللی با خیال راحت رانندگی کنید

خدمات در تمام نقاط ترکیه

در تمام شهرها و فرودگاه‌های مهم ترکیه در حال انجام خدمات هستیم.

پشتیبانی ۲۴ ساعته به 6 زبان

در همه روزهای هفته بدون تعطیلی در هر ساعت از شبانه روز

ترانسفر فرودگاهی

زمانی که به خارج از کشور سفر می کنیم مطمئنا دغدغه های زیادی از بابت سفرمان خواهیم داشت که در این حالت یکی از مواردی که ذهن ما را مشغول خواهد کرد چگونگی رسیدن به مقصد و هتل می باشد. در کشوری که ارز و زبان آن با ما متفاوت است و ما هیچ آشنایی با مسیر های آن کشور نداریم احتمالا اگر بخواهیم به مقصد برسیم دچار سردگرمی خواهیم شد. در این حالت است که ترنسفر فرودگاهی و رزرو آن قبل از سفر می تواند جابجایی را برای ما آسان کند و ما را از استرس سفر رها کند.

 

 

ترنسفر فرودگاهی شرکت گوتوسفر

ترانسفر فرودگاهی، به سرویسی می گویند که به انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد و یا از هتل و منزل به فرودگاه کمک می کند. این سرویس می تواند توسط خودروهای معمولی یا ساده و یا با خودروهای VIP انجام گیرد. شرکت مسافرتی و گردشگری گوتوسفر یکی از شرکت های ارائه دهنده  سرویس های ویژه مانند اجاره ماشین در ترکیه، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی است که یکی از این موارد، ترنسفر فرودگاهی در تمام اقصی نقاط جهان است. شما با رزرو ترنسفر فرودگاهی می توانید به راحتی به مقصد خود برسید.

 

رزرو آنلاین ترانسفر فرودگاهی

برای جلوگیری از اتلاف زمان و سردرگمی در مسافرت می توانید به صورت آنلاین از خدمات شرکت هایی که ترنسفر فرودگاهی ارائه می دهند بهره ببرید. بدین منظور شما می توانید وارد وب سایت یا اپلکیشن گوتوسفر شده و رزرو ترنسفر خود را ثبت کنید. در این حالت باید فیلدهای مشخص شده را پر کرده و با اعلام مبدا و مقصد سفر، محل پیاده شدن، تاریخ و ساعت سوار شدن و تعداد مسافرین به راحتی از این خدمات استفاده کنید.

logo-samandehi
Mastercard Logo
Visacard Logo
AmericanExpress Logo
سلام, چطور میتونم کمکتون کنم؟ X