ورود

چگونه می توان در فرودگاه های ترکیه خودرو کرایه کرد؟

استانبول بزرگترین کلانشهر ترکیه می باشد و اگرچه تردد در آن سخت می باشد، اما در عین حال دسترسی به هر نقطه از شهر به راحتی امکان پذیر است. از این رو، اگر برای گشت و گذار به استانبول می آیید، استفاده از خدمات خودروهای اجاره ایِ ارزان قیمت در استانبول، به شما این امکان را می دهد تا راحت تر در کل شهر تردد کرده و از حمل و نقل عمومی شلوغ، خلاص شوید.


اخیرا با افتتاح شرکت های اجاره خودرو در فرودگاه جدید استانبول و نیز صابیحا گوکچن استانبول (Sabiha Gökçen)، علاوه بر تسهیل در رنت ماشین در ترکیه، دسترسی و تردد به نقاط مختلف استانبول نیز آسان تر گشته است. یکی از مهمترین شرکت های فعال در این حوزه، شرکت «گوتوسفر» می باشد که با کمپین های به روز، خدمات باکیفیت مختلف و مقرونی مانند: کرایه خودرو در ترکیه، رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما از معتبر ترین شرکت های هواپیمایی، تهیه بیمه مسافرتی و ...، را ارائه می دهد. از این رو، کسانی که می خواهند در استانبول خودرو کرایه بوده و به دنبال شرکت هایی هستند که در آنها نهادگرایی به عنوان یک اصل در نظر گرفته شده باشد و همچنین بتوانند خودروی دلخواهشان را با قیمت مناسب و ارزان اجاره کنند، می توانند به وب سایت این شرکت مراجعه کرده یا با شماره تلفن: 021-91301173، تماس بگیرند تا از خدمات با کیفیت آن استفاده نمایند.


کرایه ماشین در ترکیه


بدین ترتیب، از آنجایی که در چنین شهر بزرگی تقاضای زیادی برای اجاره خودرو  وجود دارد، شرکت های زیادی را که در زمینه کرایه ماشین فعالیت می کنند، خواهید یافت که با بررسی آنها، خواهید دید که تفاوت زیادی در: کیفیت، خدمات، هزینه ها و پشتیبانی دارند. علاوه بر شرکت هایی که خدمات ارزان رنت خودرو در استانبول را خدمات کمتر ارائه می دهند، شرکت هایی نیز وجود دارند که با ارائه خدمات بهتر و باکیفیت، مانند شرکت «گوتوسفر»، هزینه های مناسبی را به دلیل معافیت مالیاتی، به در خدمت مشتریان خود قرار می دهند. این شرکت که با تضمین بهترین خدمات و قیمت، شرایط مناسبی متناسب با هر بودجه ای دارد، در کنار ناوگان جدید خودرویی، امکان اجاره در بخش آسیایی و اروپایی استانبول و فرودگاه های این شهر را با رعایت اصل کلیه پروتکل های بهداشتی، ایمنی و حرفه ای، فراهم نموده است.


اجاره ارزان خودرو در استانبول


همانگونه که می دانید، عوامل زیادی بر قیمت کرایه خودرو تاثیر می گذارد که عبارتند از:

مسافت پیموده شده با وسیله نقلیه

 سوخت خودرو

مدل خودرو

سال و نوع وسیله نقلیه اجاره ای

 ... .

 شرکت کرایه خودروی «گوتوسفر» با خودروهایی که زیر 3 سال عمر داشته و در هر بار تحویل به مشتری، نظافت شده و معاینه فنی نیز می گردند، دارای بیمه های شخص ثالث و بدنه می باشند. شرکت «گوتوسفر» با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی 24 ساعته، خودروهای خود را علاوه بر تمامی فرودگاه های ترکیه مانند فرودگاه های صابیحا گوکچن و جدید استانبول، بصورت ترنسفر (همراه با راننده)، و تحویل و دریافت در مکانی غیر از پارکینگ شرکت (حتی در شهر دیگر)، در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.


رنت ماشین از فرودگاه ترکیه


از سوی دیگر، معافیت مالیاتی این شرکت موجب شده تا درحالی خدمات خود را با قیمت های ارزان و مناسب به مشتریان ارائه دهد که به لحاظ کیفیت خدمات، در سطح بالایی قرار دارد. وجود کمپین هایی که دائما به روز می شوند، یکی دیگر از عواملی است که شرکت «گوتوسفر» می تواند بهترین خدمات را برای مشتریان خود قرار دهد.

شرکت «گوتوسفر» با مرکز پشتیبانی 24 ساعته (مسلط به زبان های: فارسی، ترکیه ای و انگلیسی)، خدمات پس از اجاره خودرو را از طریق پرسنل مجرب و حرفه ای خود ارائه می نماید. شما می توانید برای اجاره خودروی ارزان در استانبول یا سایر شهرهای ترکیه، به وب سایت: GotoSafar.com، مراجعه کرده یا با با شماره تلفن: 021-91301173، تماس بگیرید تا خودروی دلخواه خود را رزرو کنید. همچنین، از طریق خدمات پشتیبانی مشتریان می توانید پاسخ همه سوالات خود را دریافت کرده و به بهترین خدمات دسترسی داشته باشید.

 

تهیه و ترجمه: فرناز ممقانی

منبع: https://www.cizgirentacar.com/blog/turizm-rehberi/istanbul-arac-kiralama/

logo-samandehi