ورود

/ترانسفر سوالات متداول

به طور کلی، کرایه خودرو همراه با راننده جهت انتقال شما از مکانی به مکان دیگر، ترانسفر نامیده می شود؛ راننده خودرو که از سوی شرکت ارسال می شود، موظف خواهد بود شما را در ساعت و مکانی از پیش تعیین شده که هنگام کرایه خودرو آن را اعلام نموده اید، شمار سوار کرده و به مقصدتان برساند.

جهت کرایه خودرو همراه با راننده (ترنسفر)، نیازی به ارائه مدارک خاصی نمی باشد.

جهت کرایه خودرو همراه با راننده، نیازی به پرداخت ارزی نبوده و تمامی مبلغ، بصورت ریالی و توسط درگاه های اینترنتی بانک های ایران، قابل پرداخت می باشد.

اگر تعداد مسافرین بیش از 4 نفر باشد، شما می توانید با کرایه خودروهای ون که تا 8 نفر گنجایش دارند، ترنسفر را انتخاب نمایید.

درصورت به همراه داشتن کودک، می توانید هنگام رزرو گزینه «صندلی کودک» را نیز انتخاب نمایید.

به دلیل آنکه شما هنگام ثبت رزرو و انتخاب گزینه ترنسفر، مقصد خودر ا مشخص می نمایید، لذا هنگام سوار شدن نیازی به آدرس دهی به راننده نخواهید داشت. همچنین، آشنایی و تسلط کامل رانندگان این مجموع به زبان انگلیسی و مسیر یابی، دستیابی شما به مقدصدتان را به راحتی امکان پذیر می کند.

کلیه خودروهای این مجموعه تا پیش از در اختیار قرار گرفتن آنها توسط شما، در کارواش کاملا نظافت و در بخش فنی از حیث کارکرد بررسی می شوند تا شما سفر راحت و مطمئنی را درپیش داشته باشید. همچنین، همه رانندگان از نظر طرز برخورد با مشتریان و نیز مهارت رانندگی آموزش دیده با ظاهری مرتب، آماده ارائه خدمات به شما  می باشند.

شما می توانید با درج اطلاعات فرد مورد نظر (مبدا و ساعت)، در وب سایت ما، برای مهمانان خود رزرو خودروی ترانسفر را به راحتی انجام دهید.

logo-samandehi
Mastercard Logo
Visacard Logo
AmericanExpress Logo
سلام, چطور میتونم کمکتون کنم؟ X