ورود

تور 15 روزه بازدید از 7 شهر دیدنی ترکیه، نوروز 1401

به همراه اجاره خودرو

2 شب ترابزون - 2 شب آنکارا - 3 شب استانبول - 3 شب کوش آداسی - 1 شب قونیه - 1 شب قاضی آنتپ - 2 شب وان
هتل ها
POYRAZ HOTEL
MITHAH HOTEL
BEYZAS HOTEL
PALM WING EPHESUS
MEVLANA HOTEL
IBIS HOTEL
YAKUT HOTEL
شروع قیمت از 16 میلیون تومان
 • • قیمت ها برای هر نفر اتاق دو تخته می باشد
 • • قیمت ها بر حسب خودرو برای 2 نفر می باشد

 

تور 15 روزه بازدید از 7 شهر دیدنی ترکیه با 16 میلیون

اگر شما هم جزو کسانی هستید که هنوز نتواسته اند تصمیم بگیرند تعطیلات عید نوروز خود را به کجا سفر کنند، ما یک پیشنهاد عالی برایتان داریم که فرصتی استثنایی است؛ یعنی تنها با 16 میلیون تومان، دیدنی ترین شهرهای ترکیه را در 15 روز گشته و نوروزی به یادماندنی را برای خود و خانوادیتان رقم بزنید.

 

فرصتی استثنایی برای گردش در ترکیه

محبوبیت ترکیه به عنوان کشوری جذاب برای مسافرت و گشت و گذار، موضوعی است که گواه آن، حضور و تعدد بالای بازدید گنندگان و گردشگران از این کشور و جایگاه آن در این حوزه می باشد. تعدد انواع جاذبه های گردشگری (تاریخی، طبیعی، شهری، فرهنگی و ...)، آب و هوای دلپذیر، غذاهای خوش طعم و معروف، سواحل زیبا با پرچم آبی (نشانه پاکی و تمیزی)، مردم مهمان نواز، آداب و روسوم جالب (مانند چایخانه ها)، امنیت بالا، وجود امکانات فراوان برای مسافران و گردشگران و بسیاری موارد دیگر، از اصلی ترین دلایل این موضوع می باشند.

از این رو، ما در شرکت مسافرتی-گردشگری گوتوسفر، با درنظر گرفتن تمامی این امتیازات و ویژگی ها و نیز نیازها و علایق شما، پکیچی فوق العاده را برای شما آماده کردیم که می توانید برحسب تمایلتان، حتی در آن تغییراتی ایجاد کنید.

 

پکیج پیشنهادی شرکت گردشگری-مسافرتی گوتوسفر

آنچه ما به شما پیشنهاد می کنیم، یک تور 15 روزه از مقصد وان به 7 شهر زیبا و دیدنی غرب ترکیه که جزو منطقه بالکان (آنارومی)، هستند، تنها با 16 میلیون تومان می باشد. این تور که در بازه زمانی 1 فروردین 1401 آغاز و تا 15 فروردین می باشد، در مجموع شامل 14 شب اقامت در شهرهای: وان، ترابزون، آنکارا، استانبول، کوش آداسی، قونیه و قاضی آنتپ، با ویژگی های عالی است.

 

ویژگی های تور 15 روزه ترکیه با گوتوسفر

پیش از هر چیز، باید تاکید کنم که «شما به هیچ عنوان مجبور نیستید این پکیج را به طور کامل خریداری کرده و می توانید متناسب با علایق و بوددجه خود، مواردی را از آن حذف یا به آن اضافه کنید». ویژگی های این پکیج استثنایی مسافرتی، عبارتند از:

 • ارائه خودروی کرایه ای متناسب با تعداد نفرات و نیاز شما
 • عدم دریافت دپازیت برای کرایه خودرو
 • هماهنگی جهت اقامت در هتل های 3 ستاره همراه با صبحانه رایگان (به غیر از کوش آداسی)
 • هتل 5 ستاره در کوش آداسی همراه با صبحانه، ناهار و شام
 • تور لیدر رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته تور
 • ارائه بیمه مسافرتی (درصورت درخواست)
 • برنامه ریزی سفر برای شما (درصورت درخواست)

 

برنامه تور گردشگری شرکت مسافرتی-گردشگری گوتوسفر

در صورتی که شما علاقه مند باشید مطابق برنامه ریزی ما از این تور استفاده نمایید، مسافرت شما به قرار زیر خواهد بود:

 • روز اول: دریافت خودرو در شهر وان و حرکت به سمت ترابزون جهت اقامت 2 شبه در هتل Poyraz Hotel (فاصله بین دو شهر: 730 km)
 • روز سوم: حرکت از ترابزون به مقصد آنکارا و اقامت برای 2 شب در هتل Mithah Hotel (فاصله بین دو شهر: 440 km)
 • روز ششم: حرکت از آنکارا به سمت استانبول و اقامت 3 شبه در هتل Beyzas Hotel (فاصله بین دو شهر: 550 km)
 • روز نهم: حرکت از استانبول به کوش آداسی و اقامت در هتل Uall 5 ستاره Palm Wing Ephesus برای 3 شب (فاصله بین دو شهر: 570 km)
 • روز دوازدهم: حرکت از کوش آداسی به قونیه و اقامت 1 شبه در هتل Mevlana Hotel (فاصله بین دو شهر: 550 km)
 • روز سیزدهم: حرکت از قونیه به مقصد قاضی آنتپ و 1 شب اقامت در هتل Ibis Hotel (فاصله بین دو شهر: 650 km)
 • روز چهاردهم: حرکت از قاضی آنتپ به سمت وان و اقامت 1 شبه در هتل Yakut Hotel (فاصله بین دو شهر: 640 km)

 

 

نکته مهم 1: همانگونه که پیشتر نیز اشاره شده، این تور 15 روزه که در مجموع قرار است 4.130 کیلومتر را پیموده و در طول مسیر از مناظر زیبای اطراف نیز لذت ببرید، هیچ اجباری در تبعید از آن نیست و شما می توانید متناسب به علایق و بودجه خود، مقاصدی را از آن حذف یا جایگزین کرده یا طول مدت آن را کاهش دهید.

به بیان دیگر، انتخاب مقاصد سفر از شما و مواردی چون: برنامه ریزی برای سفر، تهیه هتل، کرایه خودرو، انجام هماهنگی های لازم، پشتیبانی از سفر و هر آنچه در این مدت شما به آن نیاز دارید، از ما.

نکته مهم 2: در صورتی که شما تمایل داشته باشید از تبریز به مقصد وان حرکت نمایید، باید در تاریخ 29 اسفند و برای یک شب در تبریز حضور داشته باشید. در این حالت، علاوه بر پیشنهاد یک تور تبریزگردی، ما هتل و ترانسفر شما به وان را نیز به صورت رفت و برگشت، فراهم خواهیم که هزینه جداگانه ای برایتان دربرخواهد داشت.

 

شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام تور 15 روزه ترکیه

در صورتی که تمایل به ثبت نام در این تور 15 روز دارید، می توانید با شماره تلفن: +90-5013631173، تماس گرفته تا علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر و لازم، اگر تمایل به تهیه یک برنامه مسافرتی جدید برای ایام نوروز خود دارید تا بیشتر با سلیقه و بودجه شما همخوانی داشته باشد، اعلام نمایید. مدارکی که برای ثبت نام در تور نیاز دارید، عبارتند از:

 • پاسپورت با اعتبار حداقل 7 ماه
 • فیش واریز

 

نحوه لغو ثبت نام پکیج مسافرتی گوتوسفر

درصورتی که به هر دلیل تمایل به تغییر یا لغو برنامه سفر خود داشته باشید، کافی است مجددا با شماره تلفن: +90-5013631173، تماس گرفته و همکاران ما را از تصمیم خود آگاه نمایید؛ پس از این مرحله و در صورتی قصد لغو کامل برنامه مسافرتی خود را داشته باشید، به جز هزینه های مربوط به سفر به استانبول و کوش آداسی (اگر جزو مقاصد انتخابی شما بوده باشند)، مابقی مبلغ پرداختی شما ظرف 72 ساعت کاری، عودت داده خواهد شد.

 

جاذبه های گردشگری هر یک از شهرهای پکیج

ترابزون

 ترابوزن در شمال شرقی و مجاورت دریای سیاه، پیش از این در مسیر جاده ابریشم بوده و به همین دلیل، می توان علاوه بر جاذبه های طبیعی سرسبز و زیبا، جاذب های تاریخی بسیاری را نیز، مشاهده نمود؛ از جمله این جاذبه ها، می توان به: پارک بوزتپه، قلعه ترابزون، دریاچه اوزون گول، صومعه سوملا، موزه ایاصوفیه، قصر آتاتورک و ...، اشاره داشت.

 

 

آنکارا

 این شهر که در طول قرن ها شاهد حکومت های بسیاری مانند: رومیان، ایرانیان، سلجوقیان و عثمانیان بوده، در قدیم با نام «آنگورا یا آنقره» شناخته می شده است. هرچند آنکارا که امروزه پایتخت ترکیه می باشد، در مجاورت هیچ دریایی نیست، اما دارای جاذبه های طبیعی مانند: نواحی جنگلی، تاکستان های انگور، انواع باغ های میوه جات و پارک جنگلی آتاتورک، است. از دیگر جاذبه های آنکارا، می توان به این موارد اشاره داشت: مقبره آتاتورک، آمفی تئاتر رومی، معبد آگوستوس، موزه های متعدد (نقاشی و فرهنگ)، شهربازی هیجان انگیز و مراکز خرید زیبا.

 

استانبول

 بی شک، استانبول شناخته شده ترین شهر ترکیه می باشد که به لحاظ اهمیت و تعدد انواع مراکز خرید، جاذبه های شهری، تاریخی، طبیعی و ...، بسیار مشهور و نزد گردشگران محبوب است. همجواری با دریای مرمره و سیاه، تنگه معروف بسفر، بندر طبیعی شاخ طلایی، مسجد ایاصوفیه، برج گالاتا، کاخ توپکاپی، کشتی سواری در بسفر، بازار برزگ و ...، از مکان هایی هستند که لذت سفر به این شهر را بیشتر می کنند.

 

کوش آداسی

 این شهر که بیشتر به ساحل زیبا و آب و هوای معتدل و مطبوعش مشهور می باشد، از اصلی ترین نقاط گردشگری ترکیه است. کوش آداسی که پیشتر جزو یونان و با نام «ساموس» شناخته می شده، جاذبه های زیاد و بی شماری همچون مرم آنا، بودروم، ماماریس، جزایر زیبا اثاری از دوره عثمانیان، و یونان باستان، شر باستانی پری، پار آلند، بنای آپولو و ...، می باشد.

 

 

قونیه

 قونیه شهری است که برای ایرانیان بیشتر به دلیل آرامگاه «مولانا جلال الدین بلخی»، شاعر بزرگ پارسی گوی شناخته می شود، می توانید پس از بازدید از کوش آداسی، سری به مراکز دیدنی این شهر نظیر: کاروانسرای سلطان دهی، شهر سنگی-باستانی کلیسترا، دهکده سیله، دریاچه بی شهیر، پارک ژاینی کیوتو، آبشار یرکوپرو و ...، بزنید.

 

 

قاضی آنتپ

 این شهر در جنوب شرقی ترکیه، دارای باغ های: پسته، تاکستان و زیتون بسیار معروفی است که بازدید از برخی از آنها ممکن می باشد. آب و هوای قاضی آنتپ تحت تاثیر آب و هوای مدیترانه ای داخلی بوده و شما می توانید برای دیدن مکان های دیدنی این شهر، به: مراکز خرید، کوه سوف، بازار قدیمی، موزه موزائیک زئوگما، موزه اسباب بازی، باغ گیاه شناسی ، خانه سیاره و مرکز علوم و...، بروید.

 

 

وان

 شهر وان که بیشتر به دریاچه و سواحل زیبا و گرمش شهرت دارد، می توان از جاذبه های دیدنی آن به این مراکز اشاره داشت تا علاوه بر سرگرمی، لحظات خاطره انگیزی را برای شما رقم بزند؛ این مراکز عبارتند از: جزیره و کلیسای آختامار، قلعه وان، آبشار مرادیه، جاده‌های وان، گربه این شهر (به دلیل چشم هایی که رنگ آنها با هم متفاوت است)، و ...

 

 

شرکت مسافرتی-گردشگری گوتوسفر

شرکت GotoSafar، از سال 2018 با پشتوانه تجربه های موفقی که در طی سالیان در حوزه های گردشگری و کرایه خودرو بدست آورده بود، اقدام به گسترش خدمات خود به صورت آنلاین به علاقه مندان به سفر نمود. در همین راستا، امروزه خدمات شرکت مسافرتی و گردشگری گوتوسفر، عبارتند از: کرایه خودرو، رزرو انواع هتل، برگزاری تورهای مسافرتی، رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی از معتبرترین ایرلاین ها و ارائه بیمه مسافرتی.

این خدمات که از طریق وب سایت: گوتوسفر، اپلیکیشن گوتوسفر و تماس با واحد پشتیبانی (021-91301173)، در دسترس مشتریان عزیز می باشد، دارای پشتیبانی 24 ساعته به زبان های: فارسی، ترکیه ای و انگلیسی بوده و با تسهیل شرایط مسافرت به اقصی نقاط جهان، سفر کردن را برای همگان آسان تر نموده است.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات ما، می توانید از روش های اشاره شده و نیز شبکه های اجتماعی شرکت گوتوسفر، با ما در ارتباط باشید؛ منتظر تماس شما هستیم!

logo-samandehi
Mastercard Logo
Visacard Logo
AmericanExpress Logo